מדיניות פרטיות Digital Maker

כתובת אתר האינטרנט www.digitalmaker.co.il

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

אנו שמחים לראות כי הנך מבקר באתר האינטרנט שלנו. תודה לך על התעניינותך באתר שלנו ובשירותים שאנו מציעים. פרטיותך חשובה לנו. אנו מתייחסים בכובד ראש להגנה על נתונייך האישיים ואופן הטיפול החשאי בהם. הטיפול בנתונייך ועיבודם ייעשו בהתאם למסגרת החוקית של הוראות הגנת הנתונים של מדינת ישראל. הצהרת הגנת נתונים זו מספקת לך מידע על אודות אופן עיבוד נתונייך האישיים וזכויותיך להגנה על נתוניך בעת שימושך באתר האינטרנט שלנו.

 

כללי:

המידע המוגן תחת הגנת נתונים הינו נתונים אישיים. נתונים אישיים הינם כל מידע מזהה או בעל אופי מזהה של אדם. המידע יכול לכלול פרטים כגון: שם, כתובת דואר, כתובת אי מייל ומספר טלפון, אם כי נתונים נוספים נוצרים באופן בלתי נמנע בזמן השימוש באתר האינטרנט שלנו, כגון, תחילת, סיום ומידת השימוש.

 

סוג, היקף, מטרות ובסיס חוקי להגנה על נתונים:

להלן סקירה כללית בנוגע לסוג, היקף, מטרות ובסיס חוקי לעיבוד נתונים באתר האינטרנט שלנו.

כאשר הנך מבקר באתר האינטרנט שלנו באמצעות המכשיר שברשותך, אנו מעבדים את הנתונים הבאים:

  • תאריך ושעת הביקור
  • משך זמן הביקור
  • מערכת ההפעלה שלך
  • נפח המידע הנשלח
  • סוג הגישה
  • הדפים בהם צפית
  • כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך (כתובת IP)

אנו מעבדים נתונים אלו מאחר והם נחוצים לנו לצורך מתן השירות, הבטחת תפעול ומחקר והסרת תקלות. זהו האינטרס שלנו להבטיח את השימוש והיישום התפעולי באתר האינטרנט שלנו. נתונים אלו מעובדים באופן אוטומטי בזמן הגישה לאתר.

 

יצירת קשר

אנו עשויים לשלוח אליך דיוור ופרסומות מעת לעת, עשויים לשלוח פרסומות בשם צדדים שלישיים, עשויים לשלוח לך הצעות רלוונטיות. כמו כן, אנו עשויים לצור עמך קשר אם אנו מרגישים שהחשבון שלך נפרץ או מסיבות הקשורות לשירות.

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

 

מידע המפורסם באתר

באתר מתפרסם מידע מגוון, הכולל כתבות, תמונות, תכנים, ידיעות, מאמרים, מידע אודות ספקי שירות ונתונים שונים. מידע זה עשוי להתעדכן מעת לעת והוא מוצע כפרסום בלבד. החברה אינה אחראית לאיכות אספקת השירותים המוצעים באתר ו/או כל רשלנות ו/או מחדל אשר עלול להיות בקשר עם אספקת השירותים בקשר לתוכנו של המידע ולכל שימוש שיעשה בו. קודם הסתמכות על כל מידע כאמור, מוצע לבצע בדיקה עצמאית של המידע.

 

עוגיות

שימוש בעוגיות – עוגייה היא קובץ הנשמר על המחשב שלך והמאפשר לאתר האינטרנט לזהות אותך או לאמת את זהותך. כאשר אתה משתמש בשירות אנחנו משתמשים בעוגייה על מנת לזהות אותך ולאפשר לך להתחבר לשירות, אנו גם עשויים לשתף צדדים שלישיים ולאפשר להם לאחסן עוגיות על המחשב שלך, וכדאי שתבדוק את מדיניות הפרטיות שלהן.

 

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

 

דיוור אלקטרוני

כאשר הנך נרשם לדיווח האלקטרוני שלנו, הנתונים האישיים הבאים נשלחים אלינו מתיבת דו השיח  (input dialogue): כתובת אי מייל, שם משפחה*, שם פרטי* (*רשות).. השימוש בנתונייך ייעשה אך ורק עבור שליחת עלון המידע ונתונים אלו לא יועברו לצדדים שלישיים. אנו מקבלים את כתובת האי מייל שלך על מנת לשלוח לך את עלון המידע שלנו. כל מידע אישי נוסף, שנאסף במהלך תהליך הרישום, נועד למנוע שימוש לרעה בשירותינו או בכתובת האי מייל שאנו עושים בה שימוש. במידה ולא תרצה עוד לקבל את עלון המידע, תוכל לבטל את הרשמתך בכל רגע נתון. על מנת לעשות זאת, כל שעלייך לעשות הוא ללחוץ על קישור ביטול הרישום (unsubscribe link), הנמצא בכל אחד מעלוני המידע שלנו. נתונייך יישמרו במהלך תקופת רישומך לעלון המידע ויימחקו ברגע שלא יהיה בהם עוד צורך למטרה זו. כל מידע אישי נוסף, שנאסף במהלך תהליך הרישום, בדרך כלל נמחק כאשר אין עוד צורך במידע זה עבור המטרות שלשמן הוא נאסף או עובד באופן כלשהו.

 

עם מי אנו חולקים את המידע שלך ומשך הזמן בו נשמור את המידע שלך

במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

 

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

 

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל. למעט שירות זה המידע שלך אינו מועבר לצדדים שלישיים כלשהם.

 

דיווח על פגיעה בפרטיותך

אם אתה חושב שפרטיותך נפגעה במהלך השימוש באתר אנא פנה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל info@digitalmaker.co.il או באמצעות מכתב שתשלח לכתובתנו בת.ד. 309 מושב עין ורד. נציגנו עומדים לרשותך לצורך כל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה.  במידה ויש לך שאלות או הצעות בנוגע להגנת נתונים, אנא הרגש חופשי ליצור עמנו קשר.

 

סטאטוס עדכון

הגרסה האחרונה של הצהרת הגנת נתונים זו עודכנה לאחרונה בתאריך 1.5.2020